Facebook Sayfamızı Beğenin

Arıcılık Hakkında Soru ve Sorularınız İçin:

arıcılık 1
telefon ile ulaşabilmek için
Anasayfa >>Ürünlerimiz >>Ana Arı Çeşitleri ÜRÜNLERİMİZ

Ana arı seçimi tesadüflere bırakılmayacak kadar ciddi bir iştir. Ana arı üretim sertifikası olan, bakanlık tarafından denetlenen, ürünün arkasında  duran firmalar tercih edilmelidir. Yüksek Ana arı fiyatları ana kalitesini gösteren bir gösterge değildir.Düşük ana arı fiyatları ise genelde sıkıntının işaretidir.Bu sıkıntı ya ana arıda ya  ana arı üretimi yapan kimsededir.Fiyatlara bakarak kalite arama yanlışına düşmemenizi öneririz. Ana arı satışı yapan bir çok  firma kapitalist bir mantıkla arıcıya yaklaşmakta arıcının bilgisizliğini paraya tahvil edebilmektedir.

Karniyol ,Belfast , İtalyan ana arı satışı konusunda arıcılarımızın istekleri istikametinde yetkililer bir hal çaresi üreteceklerdir diye düşünmekteyiz. Müşterilerimiz müsterih olsunlar. Kafkas ana arı, anadolu ana arı, tarakya, yığlıca gibi ırkların  pazarlanmasında iç piyasada her hangi bir olumsuzluk söz konusu değildir.

SOL TARAFTA BULUNAN ANA ARI ÇEŞİTLERİNİ SEÇİP SİPARİŞLERİNİZ VERİNİZ…

Karniyol ,Belfast , İtalyan ana arı satışı konusunda arıcılarımızın istekleri istikametinde yetkililer bir hal çaresi üreteceklerdir diye düşünmekteyiz. Müşterilerimiz müsterih olsunlar. Kafkas ana arı, anadolu ana arı, tarakya, yığlıca gibi ırkların pazarlanmasında iç piyasada her hangi bir olumsuzluk söz konusu değildir.

.ÜRÜN YORUMLARI

Henüz yorum bulunmuyor.

Sizde yorum yapabilirsiniz!

28 TL

Havale /Kapıda Ödeme Seçeneği

Urun Resim

#gen.tr

* GOLD İLAN

Modern Arıcılık Teknikleri

Modern Arıcılık Teknikleri Tamamen Yenilendi ve 2013 Baskılıdır. [KİTAP BEDELİ: 40 TL'dir.] Prof.Dr.Muhsin Doğaroğlu’nun arıcılığa dair en son bilgileri ve iki yıl süresince ülke düzeyinde

Arıcılık Malzemeleri kredi kartı kö