Facebook Sayfamızı Beğenin

Arıcılık Hakkında Soru ve Sorularınız İçin:

arıcılık 1
telefon ile ulaşabilmek için
Anasayfa >>Ürünlerimiz >>Arı Keki ARI YEMLERİ

Arı keki arılar için önemli gıda takviyesidir. İlkbahar ve sonbaharda bal olmadığı zaman soğun günlerde arılara kek verilmelidir. Hem arılarımız aç kalmaz hemde arılara vitaminli keki vererek ana arının döllenmesini sağlayara üretimi artırmış oluruz.  Ürünlerimiz Muğla Arı Keki altında satış yapmaktayız. Bir kg olarak satış yapmaktayız. Koli bazında da Türkiyenin her yerine gönderim yapmaktayız. Koli bazında almak isterseniz bir kolide 20 adet vardır.

TARIM VE KÖY İŞLERİ BAKANLIĞININ İZNİ İLE ÜRETİLMİŞTİR.
Arı Kekinin  Verilişi
Arı keki hazırlandığında zayıf kolonili kovana 0,5 kg  güçlü kolonili kovana 1 kg verilebilir. Hazırlanan arı keki bir poşet veya ince bir kaba konulup arıya verilir.Arı keki poşetle verilirken poşet birçok yerinden delinir. Ve açılan o deliklerden arılar yavaşça yemeye başlar.Poşetin içindeki kek azaldıkça arılar kekin bulunduğu poşeti daha da açacaklardır. Kek bittikçe arıya tekrardan kek verilebilir.Şunu unutmamak gerekir ki arıya kek verirken hava sıcaklığı 15 derece civarında olmalıdır.

%100 PANCAR SEKERİ (PUDRA),,ÇİÇEK BALINDAN ÜRETİLMİŞTİR.ARILARIN GELİŞİMİ VE KIŞ BESLENMESINDE KULLANILIR.

.ÜRÜN YORUMLARI

09
Oca
2013
Ahmet bozkır

BİR KOLİ SİPARİŞ VERMEK İSTİYORUM KAÇ GÜNDE ELİME ULAŞIR KEKLER…

03:50
Sizde yorum yapabilirsiniz!

5,00 TL

Havale /Kapıda Ödeme Seçeneği

Urun Resim

#gen.tr

* GOLD İLAN

Modern Arıcılık Teknikleri

Modern Arıcılık Teknikleri Tamamen Yenilendi ve 2013 Baskılıdır. [KİTAP BEDELİ: 40 TL'dir.] Prof.Dr.Muhsin Doğaroğlu’nun arıcılığa dair en son bilgileri ve iki yıl süresince ülke düzeyinde

Arıcılık Malzemeleri kredi kartı kö