Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 210 Kategoride Toplam 457 Ürün Bulunmaktadır.

Ahşap Bal Kutusu (Plastik İçi Dahil)
resim
resim
resim
resim
resim resim resim resim resim

Ahşap Bal Kutusu (Plastik İçi Dahil)

Ana Sayfa » DİĞER MALZEMELER » Bal Tenekesi » Ahşap Bal Kutusu (Plastik İçi Dahil)
Ürün No : 3909
Tarih : 17 Ocak 2015
Adet :

Ürün resimlerde görüldüğü gibi yuvarlak olmaktadır. Genel olarak standartı karakovan balı kasnak üretimi için tasarlanmıştır. Eğer yüklü alım yapılacak diğer modellerden üretim yapıyoruz. Fiyata ahşap kutunun içindeki balı akmaması için yapılan plastik ambalajda dahildir. Plastik ambalaj dışarıdan bakıldığından görülmez ve balın içinde hiç akmadan yayılmadan durmasını sağlar. Gönderimler en az 10 adet olarak yolluyoruz ve yazılı fiyat 10 adet içindir.

Yuvarlak ahşap bal kutusuAhşap bal kutusu ile arılardan almış olduğunuz sağım sonrası ballarınızı bu kutulara koyarak satışını yaparsınız. Kutuya koyarken akma yapmaması için ışıl işlemle kapatılmış poşetler kullanabilirsiniz. Satın alacak müşterilerinize görsel olarak doğallık sunduğunuz için alım gücünü artırabilir. Eğer bir bal dükkanınız varsa mutlaka bu tür ahşap bal kutusu içeresinde bal bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Ahşap Bal Kutusunun Özellikleri;
Yuvarlak bal kutusunun çapı 22,5 cm ve yüksekliği ise 4,7 cm olmaktadır. Altıgen (altı köşeli) bal kusutu da yuvarlak bal kutusunu ölçüleri ile aynıdır. Kareli bal kutusunun ölçüleri, her köşesi 16*16 cm olmakta olup, yüksekliği ise 6 cm boyutundadır. Ahşap bal kutularında istenilen ölçülerde üretim ve imalat yapılabilir. Eğer kutularının üzerine kendi markanızı veya özel bir baskı yapmak istiyorsanız artı ufak bir ödeme yapmanız gerekiyor. Toplu ahşap bal kutularında özel indirimler yapmaktayız.

NOT: En az 10 adet sipariş verilmesi gerekmektedir. Çünkü, kargo maliyetinden dolayı hesaplı olmamaktadır. 10 adet altındaki siparişler dikkate alınmayacaktır.Resimler kendi imalatımızdandır.

ana arı siparişi

YORUMLAR

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

SEHAGRUP
24 Şubat 2016 - 08:21

100 adet oval kutuda almak istiyorum fiyat alabilirmiyim?

Admin
24 Şubat 2016 - 10:12

SEHAGRUP, ahşap bal kutusu için fiyatlar ürün üzerinde yazmaktadır. 100*6= 600 TL