Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 210 Kategoride Toplam 459 Ürün Bulunmaktadır.

Ana Arı Kutusu
resim
resim
resim
resim
resim resim resim resim resim

Ana Arı Kutusu

Ana Sayfa » ANA ARI MALZEMELERİ » Ana Arı Kutusu
Ürün No : 3600
Tarih : 15 Aralık 2014
Adet :

Arıcılık mesleğini yapmaya başladıysanız mutlaka ana arı üretimi gibi bir uğraşa girmek zorundasınız. Arıcılıkta en önemli faktör genç ve yeni ana arılar ile arıcılık yapılmaktadır.

Ana arı üretimi yapmaya karar verdiyseniz öncelik olarak ana arı kutusu gibi bir ihtiyaçınızı karşılamak zorundasınız. Bizim satmış olduğumuz Strafor Ana Arı Kutusu arıcılar için çok kolaylık sağlamaktadır. Bu ana arı çiftleştirme kutulura ile ana arı ihtiyaçınızı karşılayabilirsiniz. Ürünün alttan havalandırması olup, 90/100 dansite strafordan üretilmiştir.

Genel olarak arıcılar bu tip ana arı kutusunu tercih etmektedirler. Arıcının ihtiyaçı olan ana arı kutusu 4 çerçeveli üretilmektedir. Kullanım açısından taşıma kolalığı, fiyatının düşük olması ve kullanım rahatlığından dolayı tercih sebebidir. İç bölmesi strafor olup ölü olarak 14*15*19 cm boyutlarındadır.

NOT (Lütfen Okuyun): En az 10 adet olarak sipariş alınmaktadır. Kargo maliyetinden dolayı daha az gönderim yapılmamaktadır. Belirtilen tutardan az yapmış olduğunuz ödemeler geri iade edilir.

Plastik Ana Arı Kutusu İçin Tıklayın…

satılık arı ve paket arı ana arı siparişi

YORUMLAR

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

selami
19 Şubat 2016 - 23:07

çerçeve göndermiyor musunuz bununla birlikte