Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 210 Kategoride Toplam 457 Ürün Bulunmaktadır.

Arı Keki Fiyatları
resim
resim
resim
resim
resim resim resim resim resim

Arı Keki Fiyatları

Ana Sayfa » ARI KEKİ ve YEMİ » Arı Keki Fiyatları
Ürün No : 5885
Tarih : 02 Eylül 2016
Adet :

Arı Keki Fiyatları

ArıcılıkMalzemeleri.Gen.TR olarak sitemizde birden fazla çeşitte arı keki bulunmaktadır. Her arı kekinin içeriği ve faydası farklı olmaktadır. Sitemizde sipariş veren müşterilerimize arı keki aynı gün içinde veya bir gün sonra kargoya verilmekte olup, KARGO DAHİL olarak gönderilmektedir. Buraya arı kekleri hakkında bilgi vermeyeceğiz sadece fiyatlarını koli bazlı olarak yazacağız. İlgili arı keki hakkında bilgi almak için arama kısmına almak istediğiniz arı keki ismini yazarak bakabilirsiniz.

Arı Keki Fiyatları Şunlardır;

Proteinli Arı Keki (120 TL): Koli bazlı olarak gönderilmekte olup, 1 kolide 20 adet bulunmaktadır. Bir tanesi 1 kg gelmektedir.

Kompoze Arı Keki (140 TL): Koli bazlı olarak gönderilmekte olup, 1 kolide 20 adet bulunmaktadır. Bir tanesi 1 kg gelmektedir.

Polen ve Mayalı Arı Keki (140): Koli bazlı olarak gönderilmekte olup, 1 kolide 20 adet bulunmaktadır. Bir tanesi 1 kg gelmektedir.

Form Bee Plus Arı Keki (140): Koli bazlı olarak gönderilmekte olup, 1 kolide 20 adet bulunmaktadır. Bir tanesi 1 kg gelmektedir.

Varoosaf Proteinli Arı Keki (280 TL): Koli bazlı olarak gönderilmekte olup, 1 kolide 40 adet bulunmaktadır. Bir tanesi 500 gr gelmektedir.

Arı keki fiyatları yukarıda olduğu şekilde belirlenmiştir. Sipariş vermek isteyen müşterilerimiz sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak gönderebilir. Ödemesi geçilen ürünlerin kargosu aynı gün veya bir sonraki gün kargoya verilir. Kargo bize aittir.

ana arı siparişi

YORUMLAR

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz