Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 210 Kategoride Toplam 457 Ürün Bulunmaktadır.

Arı Yemi (24 Kg)
resim
resim
resim resim resim

Arı Yemi (24 Kg)

Ana Sayfa » ARI KEKİ ve YEMİ » Arı Yemi » Arı Yemi (24 Kg)
Ürün No : 2958
Tarih : 21 Ekim 2014
Adet :

Konya Şeker Fabrikası tarafından doğal şeker pancarından üretilen bir arı yemi şurubudur. Üretilen bu şurup kolonide arıcılar tarafından alınan bala kış yiyeceği içi takviye anlamında bu şurup verilmektedir. Uzun süreli bilimsel araştırmalar ve denemeler sonucunda üretimine başlanan Pastörize Arı Yemi Şurubu, arıcılığımızın önündeki bu sorunları temelden çözümleyici nitelikte olup, pek çok üstünlüğü bulunmaktadır. Öncelikle sıvı ve hazır bir yem olduğu için, arılar tarafından kolaylıkla tüketilebilmektedir. Pastörize işleminden geçirildiğinden, mikrobiyolojik bozulmaya karşı dayanıklıdır. İçeriğindeki yeşil renkte gıda boyar madde bulunması nedeniyle, sahte bal üretiminin önüne geçilmesinde etkin bir rolü bulunmaktadır.
arı yemi 24 kg
Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’ndan alınan üretim belgesi ile ülkemizin ilk ve tek ruhsatlı Arı Yemi Şurubu olan söz konusu ürünün erken ilkbahar ve geç sonbahar dönemlerinde kullanılması önerilmekte, bu yolla koloniler hızla güçlenmekte ve arıcılarımızın bol ürün elde etmeleri sağlanmaktadır.

Kalorisi yüksek bir ürün olduğu için arılar sulandırılmış kristal şekerin ancak yarısı kadar tüketebildiği için sulandırılmış kristal şekerden daha ekonomiktir. Kokusuzdur bu nedenle arılarda yağmacılığa sebep olmaz, mikrop ve virüs taşımaz, fermantasyona uğrayıp değişikliğe neden olmaz, kullanımı daha kolay ve basit olduğundan fazla enerji üretmezler dolayısıyla arının ömrünü 2-3 gün uzatır. Bir teneke 24 kg gelmektedir. Kargo alıcıya ait olmaktadır.

ana arı siparişi

YORUMLAR

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

SELAMİ
12 Ocak 2015 - 00:36

kargo fiyatı ne olur

Admin
12 Ocak 2015 - 00:38

Selami bey, bulunduğunuz ile göre değişitr. Bazı illere ambar ile gönderiyoruz almış olduğunuz miktara bağlı olarak. Buda yaklaşık olarak en 10 TL olmaktadır. Ama alım düşükse normal kargo ile 15 TL gibi olabilir.

satılık arı arıcılık malzemeleri kredi kartı kredi-karti-icin-tiklayin kategorilere geri dönün genç çiftçi arıcılık hibe projesi ana arı siparişi

Benzer Ürünler