Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 210 Kategoride Toplam 457 Ürün Bulunmaktadır.

Arıcı Karavanı
resim
resim
resim resim resim

Arıcı Karavanı

Ürün No : 1725
Tarih : 06 Mart 2014
Adet :

Artık arıcılarımızda bir karavanı olacak. Resimlerde görmüş olduğunuz arıcı karavanı ile dağda taşda dışarıda çadır ortamında kalmaktan kurtuluyorsunuz. Gittiğiniz yere bu karavanızıda alıp gidiyorsunuz. Akşama kadar arılarla geçirilen uzun ve yorgun günün ardından rahat bir uyku ve banyonuzu yapabileçeğiniz bir eviniz olacak. Boyutlar olarak 440x250x200 4 yataklı, mutfaklı, lavabolu,güneş enersi ile çalıştımak için özel tasarım elektrik sistemi döşeli, özel isteğe iç dizayn ve teknik özellikleri ile ekonomik ve ergonomik özellikte yapılmıştır.

Arıcılar için ekonomik ve ergonomik, taşınması kolay, istenen ölçü ve ebatlarda, her keseye uygun karavan. IPART projelerine uygun karavan çeşitidir. Ürün görseli sembolik olup örnek bir resimdir.Şekil  ve içerik tasarımı sizin zevkinize göre belirlenir. 4 yataklı – mutfak ve lavobolu, ortaya masa koyma imkanı, soba  yakabilme imkanı, istersenbiz güneş enerjısi sistemiyle çalışan elektrik tesisatı ve klımalı sistem. Siz isteyin biz üretelim.

ana arı siparişi

YORUMLAR

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

yasin
11 Nisan 2017 - 09:43

ne tür araçlar gerekıyor bu sıstemı kullanmak ıcın ve araçta olması gereken özellık var mı açabilir misiniz

Admin
11 Nisan 2017 - 10:34

yasin, arıcı karavan ile ilgili ayrıntılı bilgiler yakında zamanda paylaşacağız.

satılık arı arıcılık malzemeleri kredi kartı kredi-karti-icin-tiklayin kategorilere geri dönün genç çiftçi arıcılık hibe projesi ana arı siparişi

Benzer Ürünler