Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 210 Kategoride Toplam 457 Ürün Bulunmaktadır.

Ayı İçin Elektrikli Çit Sistemi
resim
resim
resim
resim
resim resim resim resim resim

Ayı İçin Elektrikli Çit Sistemi

Ana Sayfa » DİĞER MALZEMELER » Ayı İçin Elektrikli Çit Sistemi
Ürün No : 3991
Tarih : 20 Ocak 2015
Adet :

Ayı İçin Elektrikli Çit Sistemi 4Ayı için elektrikli çit sistemi ile arılarınızı ayılardan koruyabilirsiniz. Arılarınızı dağa bırakıp gittiniz ve ardından ayının ne yapacağını bilmiyorsunuz işte burada elektrikli çit sistemi ile arıları koruyabileceğiz. Arılığın etrafına yada arı kovanlarınızın etrafına çekmiş olduğunuz bu elektrikli tel çit sistemi ile ayı elektrik olan tellere dokunduğu zaman elektrik çarpıp geri kaçaçaktır. Anlatmak istediğimiz olay aşağıdaki video tam olarak gösterilmektedir.

Diğer bir adı ile ayı kovucu elekrikli çit sistemi olan bu ürüne dahil olan malzemeler şunlardır;

1 adet cihaz, 1 adet jelli akü, 65 adet izalatör, 35 adet plastik direk, 3 adet kapı yayı, 1000 metre tel, topraklama kazığı v 2 uyarı levhası (elektrik vardır dikkat) dahildir. Ürünümüzün garanti süresi 2 yıl olmaktadır.

Ayı için elektrikli çit sisteminin etkisi; Şu şekilde bir örnek vermek gerekirse normal bir ineğin dört ayağını yerden kesecek şekilde etkilidir ama öldürmez. Sistemi kurarken direk ve telleri herhangi bir dala veya alt taraftan çimenlere değmeyecek eğer değerse aküyü boşaltır.

Eğer yok ben evimdeki elektriği kullanmak istiyorum diyorsanız: 750 TL gibi ödeme ile alabilirsiniz. Çünkü, akü ve panel sistemini almamış olduğunuz için fiyattan düşülmektedir.

Ürün hakkında soru sormak istiyorsanız lütfen “Yorumlar” kısmından sorunuz. Aynı sorunlar diğer arıcılarda da karşı karşıya kaldığı için onlar içinde bir cevap niteliği taşır.

 

ana arı siparişi

YORUMLAR

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

sedat avcı
03 Ocak 2016 - 22:23

Bu sistemi komple aldığımda yaklaşık 200m2 lik bir landaki arılarımın etrafını cevirip güneş enerjisinden istifade ederek çalışyırabilirmiyim. Sanırım güneş enerjısı ekipmanlarıda içinde sistemin dahil fiyatı

faruk altun
28 Mart 2016 - 14:24

1-Güneş Paneli kaçlıktır?
2-Akü kaç wolttur?

faruk altun
29 Mart 2016 - 11:56

merhaba,
ürününüz 60 panel ve 21 Wattlık akü içeriyorsa satın almak istiyorum.
iyi çalışmalar
Faruk Altun