Cihan Arıcılık - Arı Malzemeleri

Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 210 Kategoride Toplam 453 Ürün Bulunmaktadır.

Cihan Arıcılık

Ana Sayfa » Arı Malzemeleri » Cihan Arıcılık
Fiyat : TL
Ürün No : 6439
Tarih : 13 Mayıs 2018
Adet :

Cihan ALBAYRAK arıcılık uzun yıllardır arıcılık işi ile iştigal ettiği için ve bu uğraşını internet ortamına taşımıştır. Arıcılık mesleğini babasından öğrenmiş olup ve çocuklarına aktarmaktadır. Aynı zamanda sektöre kattığı hizmetleri adını duyurmuştur. Özellikler dünya ve ülke genelinde yapılan arıcılık fuarlarına katılarak adından daha çok söz ettirmiştir.

Arıcılık işine ilk olarak Sinop ilinin Dikmen ilçesi olan ve bu ilçenin bir dağ köyü olan Çukurcaalan Köyünde yapmaya başlamış olup ve ülkenin bir çok yerine yaptığı çalışmalar ile hizmetler götürmüştür. Cihan Albayrak Arıcılık olarak paket arı ve ana arı üretimi yönelik çalışmaları vardır. Bu çalışmaları biraz açarak aşağıya iki paragraf halinde yazalım.

Paket arı yani satılık arı da diyebileceğimiz çerçeve usulü yöntemi ile arı satışı yapmaktadır. Çerçeve sayıları 5 çerçeveden başlayıp 9-10 çerçeveye kadar gitmektedir. Bu arı satışını ülkenin bir çok iline ve ilçesine kadar sevkiyatlar yaparak insanların arı ihtiyacı karşılamaktadır.

İkinci hizmet olarak ana arı üretimi yaparak ve üretmiş olduğu ana arıları ülkenin her iline kargo vasıtası ile göndermektedir. Ülkemizde izole bölge olan Artvin ve Ardahan illerine bu sevkiyatı yapılmamaktadır. Ülkemizin arıcılığı için farklı sosyal etkinlikler de bulunarak katkı sağlamaktayız.

CİHAN ALBAYRAK ARICILIK olarak hizmet alabileceğiniz internet sitelerimizi aşağıya yazıyoruz.

PAKET ARI VE ANA ARI İÇİN: ANA ARI GEN TR tıklayınız.

ARICILIK MALZEMELERİ İÇİN: ARiCiLiK.COM.TR/DUKKAN tıklayınız.

ana arı siparişi

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz