Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 210 Kategoride Toplam 424 Ürün Bulunmaktadır.

Damacana Suluk
resim
resim
resim resim resim

Damacana Suluk

Ürün No : 4252
Tarih : 12 Şubat 2015
Adet :
SİPARİŞLER DURDU

Suluk Damacanaya ve Kavanoza Uyumlu

Damacana suluk, normal içmek için kullandığınız 5 kg damacananın ucuna takılan bir aparattır. 3 tane ayağı olan bu aparatın tam tepesine su dolu damacana geçirilir ve arılar suyu içtikçe akar. Arıların su tüketimine bağlı olarak uzun süre gitmektedir. Mümkün mertebe arılığın gölgelik olan yerlere koymanız iyi olur. Sonuç olarak arılığın yanında su kaynağı yok diye dert etmenize gerek yok. Bu şekilde arıların su ihtiyaçını karşılayabilirsiniz.

Günümüzün çiftlik malzemelerinden en önemlilerinden biri suluktur. Bu tarz suluklar için en önemli kullanım avantajı, Suluk Damacanaya ve Kavanoza Uyumlu ise ortaya çıkmaktadır.

Malzeme

Suluk eğer plastikten yapılmışsa çok kullanışlı bir hal alıyor. Damacana veya kavanozu ters çevirip suluğun üstüne monte edilmesinden ötürü, sızdırma ve su kaçırmayı en aza indiren, aynı zamanda sağlıklı olan madde plastiktir.

Kullanım Alanları

Bu tarz suluklar arıcılık ve tavukçulukta oldukça yüksek oranda kullanılmaktadır. Özellikle arıcılıkta kullanılan bu sulukların fiyatları da oldukça uygundur.

 

ana arı siparişi

YORUMLAR

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz