Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 210 Kategoride Toplam 457 Ürün Bulunmaktadır.

Elektrikli Regülatör
resim
resim
resim
resim
resim resim resim resim resim

Elektrikli Regülatör

Ana Sayfa » DİĞER MALZEMELER » Elektrikli Regülatör
Ürün No : 6132
Tarih : 30 Mayıs 2017
Adet :

ELEKTİRİKLİ REGULATÖR (220 volt—40 watt—3.50 amper)

Elektrikli aletler kullanıyorsak, bu aletlerin bozulmaması için düzenli yani hep aynı voltajda elektrik gelmesi gerekmektedir. İşletmemize gelen hatların durumuna göre Artan ya da azalan voltaj değerleri sabit elektrikle çalışması gereken elektrikli aletleri bozabilir, çalışmaz duruma getirebilir.

Elektriği sabit tutmak için elektrikli regülatör kullanılır. Elektrikli regülatörler içerisindeki mekanik aksam ve mikro denetleyici yardımıyla elektriğin sabit olarak cihaza ulaşmasını sağlarlar. Arıcılık işinde kullanılan petek yapıştırma aparatı ve başka işler için elektrikli regülatör kullanılmaktadır. Firmamız da arıcıları düşünerek elektrikli regülatör satışı yapmaktadır. Elektrikli regülatörlerimizin kullanımı basittir.

Gıda üretimine uygundur. Kullanım ömrü uzundur. Siz de işletmenizin değerini biliyorsanız, voltaj değeri sürekli değişen elektrik karşısında işletmenizin cihazlarını korumak istiyorsanız, bu ürün tam size göre. Siz de şimdiden tedbirinizi alarak olası bir arızanın önüne geçin, işinizi şansa bırakmayın.

ana arı siparişi

YORUMLAR

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz