Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 210 Kategoride Toplam 459 Ürün Bulunmaktadır.

Kovan Örtü Bezi
resim
resim
resim
resim
resim resim resim resim resim

Kovan Örtü Bezi

Ürün No : 4509
Tarih : 03 Mart 2015
Adet :

Bu kovan örtü bezi Antibakteriyel Kovan Örtüsü olarak üretilmiştir. Sipariş vermeniz durumun Antibakteriyel Kovan Örtüsü gelecektir.

Kovan örtü bezi, olarak kullanılan bu ürün arıcıların arı kovan ile kapak arasına konulan bir malzemedir. Kovan kapağının direk çerçevelere temas etmesin diye çerçevelerin üzerine bu kovan örtü bezi konulur. Bu bezi herhangi bir kumaştan falan yapmak doğru olmaz. Bu bez arılar ile direk teması olduğu için aynı zamanda bal çerçevelerine temas ettiği için kimyasal veya sağlıksız malzemelerin olması sağlık açısından iyi olmayacaktır. Ölçüleri standar kovan ölçülerinden biraz fazladır yani kovan üstüne örtüğünüzde yanlardan 1-2 cm uzamaktadır. Tamamen kovan çerçevelerini kapatır ve kapağı güzelce kapatabilirsiniz.

Adet olarak satışı olmayıp, paket halinde satınışı yapmaktayız. Bir paket kovan örtü bezinin içinde toplam 20 adet antibakteriyel kovan örtüsü bulunur.

 

satılık arı ve paket arı ana arı siparişi

YORUMLAR

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

alinayki
03 Aralık 2015 - 14:47

İlk baharda arılı kolonide kovan içende nem (rutubet yaparmı ?

Admin
03 Aralık 2015 - 17:38

alinayki, kovan örtü bezi olarak antebakteriyel almanızı tavsiye edebiliriz. http://www.aricilikmalzemeleri.gen.tr/antibakteriyel-kovan-ortusu.html buradan sipariş geçebilirsiniz.