Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 210 Kategoride Toplam 459 Ürün Bulunmaktadır.

Strafor Kovan (6’lı Çerçeve)
resim
resim
resim resim resim

Strafor Kovan (6’lı Çerçeve)

Ana Sayfa » ARI KOVANI ve PARÇALARI » Strafor Kovan » Strafor Kovan (6’lı Çerçeve)
Ürün No : 1397
Tarih : 23 Ağustos 2013
Adet :

Kovan resimlerde ve video da görüldüğü şekildedir ve 6 çerçevelidir.

Toplam alınlarda indirim yapılmaktadır. 25 yıldır ana arı üreticilerinin ve arıcının ihtiyacı olan ana arı yetiştirme kovanları 6 çıtalı olarak üretilmektedir. Taşıma kolaylığı, maliyetinin düşük olması, ekonomik ana arı üretimi, kullanım kolaylığı yönüyle çok tercih edilmektedir.

NOT (Lütfen Okuyun): En az 50 adet olarak sipariş alınmaktadır. Kargo maliyetinden dolayı daha az gönderim yapılmamaktadır. Belirtilen tutardan az yapmış olduğunuz ödemeler geri iade edilir.

satılık arı ve paket arı ana arı siparişi

YORUMLAR

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

muzaffer ceylan
24 Ağustos 2014 - 10:16

strafor kovanlarda arı kışlatması oluyormu yada kışlatma başarılımı teşekürler

hasan soy
28 Ağustos 2014 - 14:13

strafor levhaların enfazla 8-10 tl olduğu bir ortamda 45 tl ye satılmasına anlam veremiyorum.kar edilmeli ama bu kadar olmamalı. Ben az alacaksam yada çok alacaksam bunun maliyeti artırmayacağı ortada fiyatı neden artırıyor. Bu ikilik ortadan kalkmalı ki piyasa canlansın. parekendeciler adamı soyuyor. bunlara imalatcılar izin vermemeli. hayırlı işler.

admin
28 Eylül 2014 - 07:47

Hasan Soy Bey, sizin dediğiniz fiyatlar ana çiftleştirme kutuları o fiyatlarda bunlar 6’lı çerçeveden oluşmaktadır. Lütfen sağlıklı bilgiyi araştırmadan ithamda bulunmayınız.

birol aydın
21 Ocak 2015 - 23:35

slm hayırlı satışlar ben 4 cıtalı kafkas arısı 10 adet kovan ve arıları ile almak istiyorum bunları karabük eflani ilçesine gönderim yapmak istiyorum bana toplam kargo dağil fiyatı söyler misiniz

Admin
22 Ocak 2015 - 01:34

Birol Aydın selamlar, 4 çıtalı olarak arı satışımız yok şuan. Buraya bakınız http://www.aricilikmalzemeleri.gen.tr/paket-aricilik.html ve size uygun olan paketten sipariş verebilirsiniz. Göndermiş olduğumuz kovanlar 6 çerçeveli ruşettir. Diğerler ise karton kutudur. Yine sorularınız olursa paket arı kısmından sorunuz.